Polish Czech English French German

Szukaj

Aktualności - Sport

IV Zimowe Grand Prix Petanque

Kolejna runda Zimowych Turniejów Grand Prix za nami. Turniej wygrała drużyna, która po raz pierwszy zawitała pod jedliński namiot, był to zespół Kasi Błasiak wraz z Martą Wojtkowską i Piotrem Błasiakiem, wygrywając wszystkie pojedynki. W finale pokonali jedlińską ekipę Kazika Jacaka z Wojtkiem Krzykałą i Staszkiem Piwko. Tak jak w każdym turnieju to i w tym nie brakowało niespodziewanych wyników, do których należy zaliczyć dopiero dziewiąte miejsce zwycięzców ostatniego Grand Prix drużyny Kamila Orpla z Sergiuszem Gądkiem i Patrykiem Witkowskim.

Jako niespodzianki można potraktować także brak w finale "A" drużyn; Krawczyk J., Pilarski D., Juś P. Do ciekawostek związanych z turniejem można zapisać występ w zawodach drużyny złożonej z kuracjuszy przebywających na turnusie w Jedlinie-Zdroju. Byli to Panowie ze Świnoujścia, Drzewc i Puław. Po turnieju (który był ich pierwszym spotkaniem z metalowymi kulami) powiedzieli, że jak wrócą w rodzinne strony dalej będą kontynuować przygodę z petanką.

Podziękowania dla wszystkich uczestników za stworzenie miłej atmosfery podczas trwania turnieju. Do zobaczenia na kolejnym Grand Prix już 07.12.2013 r.

 

Red: Tadeusz Obuchowski
Fot: Centrum Kultury
 

{gallery}listopad_13/5{/gallery}

 

Dodatkowe informacje