Polish Czech English French German

Szukaj

Aktualności - Sport

Burmistrz Miasta nagrodził Młodych Graczy w Petanque

nagrodzeniW  dniu 13 czerwca 2013r. w Urzędzie Miasta odbyło się spotkanie, podczas którego Burmistrz Miasta nagrodził Sergiusza Gądka i Patryka Witkowskiego reprezentujących Klub Sportowy Petanque Jedlina, którzy wywalczyli tytuł Mistrza Polski Juniorów w petanque.  Mistrzowie otrzymali listy gratulacyjne oraz nagrody rzeczowe.

Pozostali reprezentanci gminy: Nikola Mucha, Dawid Mucha i Wojciech Kosmalski - także godnie reprezentowali nasze miasto; otrzymali listy gratulacyjne,  a w nagrodę zestawy do gry w bule.

 

Burmistrz podziękował także Opiekunom: Pani Iwonie Wolnej – nauczycielowi z Miejskiej Szkoły Podstawowej w Jedlinie-Zdroju oraz Panu Kamilowi Orplowi – Trenerowi drużyny.

Podczas spotkania obejrzano prezentację multimedialną, przygotowaną przez Trenera, dokumentującą udział młodych jedlinian w Mistrzostwach, które odbyły się w dniach 1 i 2 czerwca 2013 roku w Chojnicach (woj. pomorskie). Drużyna reprezentowana przez obu Zawodników oraz Dawida Matuszewskiego ze Stowarzyszenia Kultury Fizycznej „Sudety" Boguszów-Gorce, sięgnęli po najwyższe trofeum deklasując wszystkich rywali.

Mistrzowie przekazali zdobyty Puchar na ręce Burmistrza Miasta, prosząc, by jako „przechodni" był pół roku w Jedlinie-Zdroju i pół roku w Boguszowie.

Wszystkim zawodnikom jeszcze raz gratulujemy sukcesu.

 

{gallery}czerwiec_13/4{/gallery}

Red.i fot.

I.K.Darmetko

Dodatkowe informacje