Uzdrowiskowy Szlak Rekreacyjno-Turystyczny w Jedlinie-Zdroju z Dyplomem

Urząd Miasta Jedlina-Zdrój zajął II miejsce w XV Jubileuszowym Plebiscycie Gospodarczym Muflony 2012 w kategorii „Najlepsza inwestycja realizowana ze środków RPO WD w subregionie wałbrzyskim" za zrealizowanie II etapu Uzdrowiskowego Szlaku Turystyczno- Rekreacyjnego.

Inwestycja została doceniona przez skład Kapituły Konkursowej, spośród zgłoszonych dziesięciu innych inwestycji zrealizowanych ze środków Unii Europejskiej na terenie regionu wałbrzyskiego.

Impreza organizowana przez "Wiadomości Wałbrzyskie" pod patronatem Marszałka Województwa, od lat integruje środowisko biznesu oraz promuje dolnośląskie  przedsięwzięcia; produkty i usługi. Gmina Jedlina-Zdrój od 2006 roku uczestniczy w plebiscycie, otrzymując  wyróżnienia za działania na rzecz rozwoju turystyki.

{gallery}kwiecien_13/4{/gallery}

Redakcja: I.K.Darmetko