Polish Czech English French German

Szukaj

Aktualności - Dla Mieszkańca

Giełda Wyrobów Regionalnych

Sporym zainteresowaniem odwiedzających cieszy się zainaugurowana w grudniu 2012 roku Giełda Wyrobów Regionalnych. W sobotę, 9 lutego w Pawilonie Zdrojowym i w obiekcie Białej Sali Uzdrowiskowej miała miejsce trzecia edycja tej cieszącej się coraz większym uznaniem imprezy.

Dwudziestu Wystawców zaprezentowało różnorodną gamę wyrobów własnych – rzeźby, haft, zabawki, ceramikę, galanterię świąteczną, rękodzieło artystyczne, biżuterię, obrazy, porcelanę, a także smakowite wędliny i sery, różnego rodzaju miody i produkty pszczelarskie oraz charakteryzujące się niepowtarzalnym smakiem i aromatem soki, dżemy, nalewki, wina, robione na bazie owoców leśnych.

Biorący udział w giełdzie Wystawcy zgodnie podkreślają, że organizacja imprezy promującej własnoręcznie wytwarzane produkty jest bardzo cenną inicjatywą nie tylko dla środowiska samych twórców, ale również dla mieszkańców i odwiedzających nasze miasto gości.

Giełdy odbywają się w każdą 2-gą sobotę miesiąca, kolejna edycja będzie miała miejsce 9 marca, na którą organizatorzy już dziś serdecznie zapraszają!

 

 {gallery}luty_13/1{/gallery}

 

Redakcja: D.Romanowska
Zdjęcia: Centrum Kultury

 

 

 

Dodatkowe informacje