Polish Czech English French German

Szukaj

Kolejne inwestycje w naszym mieście

Rozpoczęto realizację projektu pn. „Uzdrowiskowy Szlak Turystyczno-Rekreacyjny w Jedlinie-Zdroju Etap – III”, który obejmuje wykonanie 6 zadań inwestycyjnych.

Istniejąca architektura uzdrowiskowa, zasoby naturalne Gminy oraz jej przygraniczne położenie stwarzają korzystne warunki do rozwoju miasta jako Uzdrowiska oraz rozwoju usług turystycznych, a tym samym konieczne jest tworzenie nowych obiektów i atrakcji uzdrowiskowych, uzupełniających istniejącą infrastrukturę.
 

Czytaj więcej...

Uzdrowiskowy Szlak Turystyczno - Rekreacyjny

Trasa Czarodziejska

Trasa prowadzi od źródełka i uroczego urwiska skalnego do "Czarodziejskiej Góry Relax" - kompleksu sportowego z parkami linowymi, torem saneczkowym, wyciągiem narciarskim i innymi atrakcjami.

Mapa trasy >>

 

Trasa Promenada Słoneczna

Trasa biegnie wzdłuż zalewu i kompleksu boisk sportowych, w tym boisk do gry w bule. Z Promenady roztacza się widok na najwyższy szczyt w paśmie Gór Wałbrzyskich - Górę Borową (845 m n.p.m.) zaliczaną do Korony Sudetów Polskich. Powyżej Promenady - lasy bukowe.

Mapa trasy >>

 

Trasa Relaksacyjna

Trasa biegnie od Parku Bukowego do Polany Oddechowej (skrzyżowanie trzech alei: Brzozowej, Dębowej i Modrzewiowej). To miejsce gdzie można pobudzić siły witalne organizmu poprzez kontakt z drzewami. Na trasie można zobaczyć dwa starochrześcijańskie pomniki.

 

Mapa trasy >>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodatkowe informacje