Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej, nauczyciele Miejskiej Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka oraz Gimnazjum Miejskiego im. Jana Pawła II obchodzili uroczyście    w Klubokawiarni „Ciekawa”. Na spotkanie zaproszono także nauczycieli emerytów oraz wszystkich pracowników oświaty. Uczniowie obu szkół  przygotowali swoim pedagogom program wokalno-muzyczny. Słowa podziękowań skierował do Nauczycieli ks. Prałat Ryszard Uryga, a życzenia przekazał Burmistrz Miasta  Leszek Orpel  oraz  Przewodnicząca  Rady Miasta Maria Drapich.  Wraz z życzeniami wręczono nagrody Burmistrza Miasta, które z Miejskiej Szkoły Podstawowej otrzymała Pani Katarzyna Lepis – Dyrektor oraz Pani Iwona Wolna  –nauczyciel wychowania fizycznego; z Gimnazjum Miejskiego: Pani Barbara Jakacka - Dyrektor, oraz Pan Jan Sobieski  nauczyciel geografii i biologii.

Nagrody otrzymali również nauczyciele obu szkół przyznane przez Dyrektorów  za wyróżniające się osiągnięcia dydaktyczne i wychowawcze.

Red.

I.K.Darmetko