100-tne URODZINY

W dniu 14 października 2016r. mieszkanka naszego miasta Pani Jadwiga Górka obchodziła setną rocznicę urodzin. Z tej okazji dostojnej Jubilatce wizytę w miejscu zamieszkania złożył Burmistrz Miasta, Przewodnicząca Rady Miasta oraz Sekretarz Miasta. Przedstawiciele Samorządu złożyli Pani Jadwidze serdeczne życzenia zdrowia, szczęścia i nieustającej pogody ducha. Jubilatka otrzymała bukiet kwiatów oraz kosz z drobnymi upominkami dla zdrowia.

Gratulacje przesłali także Premier RP Pani Beata Szydło oraz Wojewoda Dolnośląski Paweł Hryniak. Gości bardzo sympatycznie przyjęła rodzina, z która Pani Jadwiga mieszka w Jedlinie-Zdroju.

Pani Jadwiga ma troje dzieci, dziewięcioro wnucząt i 13 prawnucząt. Cieszy się dobrym zdrowiem, jest pogodna i nadal bardzo sprawna umysłowo. Szanownej Jubilatce jeszcze raz życzymy dużo zdrowia i wszelkiej radości.

Red. i fot. UM Jedlina-Zdrój