Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

SZANOWNI MIESZKAŃCY.

Ruszył program Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. To innowacyjne narzędzie, mające służyć głównie poprawie bezpieczeństwa mieszkańców.

„Mapa” jest dostępna na stronie internetowej Komendy Stołecznej Policji. Obsługa została zaprojektowana tak, aby bezproblemowo, mógł z niej skorzystać każdy obywatel.

Teraz także My, możemy mieć możliwość aktualizacji informacji na mapie.

Za pomocą interaktywnej strony można przekazywać informacje o zagrożeniach występujących w Twojej okolicy.

Szczegółowy opis programu z filmem instruktarzowym umieściliśmy dla Państwa w zakładce „Zarządzanie Kryzysowe” a bezpośredni dostęp do „Mapy” i zamieszczenia  na niej informacji wykonujemy „klikając” w ikonę „KRAJOWA MAPA ZAGROŻEN BEZPIECZEŃSTWA „ umieszczoną również na stronie internetowej Urzędu Miasta.

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa pozwoli na podniesienie poziomu bezpieczeństwa w miejscach wskazanych przez mieszkańców regionu.

UWAGA!

"Mapa" nie służy do zgłaszania potrzeby pilnej interwencji Policji.

W tego typu przypadkach należy korzystać z numerów alarmowych 112, 997.