Otwarcie Pawilonu Zdrojowego

Jedlina-Zdrój zawsze atrakcyjna - o utrzymanie i dalszy rozwój atrakcyjności miasta dbają władze samorządowe, dzięki którym 8 grudnia oddano do użytkowania nową inwestycję – Pawilon Zdrojowy – obiekt w tym dniu odwiedziło kilkaset osób, które mogły zapoznać się z ofertą usług jakie w pawilonie będą świadczone.

W uroczystości otwarcia uczestniczyli Burmistrz Miasta Leszek Orpel, Przewodniczący Rady Miejskiej Romuald Wysocki, Prezes Zarządu Uzdrowiska "Szczawno-Jedlina" S. A. Beata Szczepankowska oraz operatorzy obiektu Marek Homaj i Radosław Leda właściciel Zespołu Pałacowo-Hotelowego "Jedlinka". Władze wojewódzkie reprezentował dr Jerzy Tutaj Marszałek – Członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego.

Uroczystościom towarzyszył występ kwintetu akordeonowego Zespołu Szkół Muzycznych z Wałbrzycha pod kierunkiem Waldemara Polowego.

Pawilon Zdrojowy rozpoczął swoją działalność, można w nim skorzystać z kilku urządzeń fitness zainstalowanych wśród zieleni kwiatów i krzewów, działa kawiarnia, stół do gry w bilarda. W niedalekich planach jest uruchomienie biblioteki, zajęć jogi, wystaw i kameralne koncerty artystyczne.

Otwarciem Pawilonu Zdrojowego zainaugurowano także Giełdę Produktów Regionalnych, która na stałe ma zagościć w Jedlinie-Zdroju.

Kilkunastu wystawców zaprezentowało własne wyroby spożywcze: miody, soki, sery i dżemy oraz wyroby rękodzieła artystycznego m. in. rzeźby, haft, koronki, zabawki i galanterię świąteczną.

Giełdy odbywać się będą w każdą drugą sobotę miesiąca w godzinach 12:00 -– 18:00. Kolejna już 12 stycznia 2013r.

ZAPRASZAMY –

{gallery}www/35{/gallery}