Uczniowie z wizytą w Urzędzie Miasta Jedlina-Zdrój

We wtorek 14 maja 2018 roku przedstawiciele Małego Samorządu Uczniowskiego oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych udały się z wizytą do Urzędu Miasta Jedlina-Zdrój. Grupę przywitał Burmistrz Miasta Pan Leszek Orpel. Włodarz miasta oprowadził  uczniów po obiekcie i zapoznał z pracą poszczególnych wydziałów. Zaprosił również gości do swojego gabinetu, gdzie dzieci miały możliwość przeprowadzenia rozmowy z Panem Burmistrzem oraz zrobienia pamiątkowych zdjęć z tej wizyty. Następnie uczniowie wraz z opiekunem Panią Kariną Szczepaniak przeszli do sali Orła Białego, aby tam dalej kontynuować wywiad z Panem Burmistrzem. Dzieci między innymi zadały pytania:

Co trzeba zrobić, żeby zostać burmistrzem?

Czy fajnie jest być burmistrzem?

Na zakończenie wizyty Burmistrz Miasta wręczył małym gościom foldery, mapki naszej miejscowości, balony oraz poczęstował słodyczami. Uczniowie natomiast wręczyli  zaproszenie na uroczyste obchody Dnia Patrona naszej szkoły, które w tym roku przybiorą formę gry miejskiej.

{gallery}maj_18/d{/gallery}

Sporządziła: K. Szczepaniak