Spotkanie Noworoczne

dniu 12 stycznia br. w Hali Spacerowej w Jedlinie-Zdroju odbyło się Spotkanie Noworoczne, w którym uczestniczyli przedstawiciele samorządu, przedsiębiorców, stowarzyszeń i instytucji współpracujących z gminą. Gospodarzem spotkania był Burmistrz Miasta Leszek Orpel, który po złożeniu życzeń noworocznych przedstawił prezentację podsumowującą działania w gminie w roku 2017. Następnie zaprezentował plany i zamierzenia na rok 2018. Główne inwestycje to dalszy rozwój infrastruktury rekreacyjnej, drogowej, mieszkaniowej, a także społecznej.

Burmistrz wskazał także na plany inwestycyjne spółki Uzdrowisko „Szczawno-Jedlina” S.A., a także na zamierzenia Zespołu Pałacowo-Hotelowego Jedlinka. Przy wspólnej kawie i ciastku nie zabrakło rozmów związanych z pomysłami związanymi z dalszym rozwojem naszej gminy.

Red. i fot. UM Jedlina-Zdrój