Świąteczna paczka

Już po raz trzeci  w przedświątecznym okresie  pracownicy samorządowi w naszym mieście pomyśleli o najbardziej potrzebujących rodzinach i postanowili włączyć się we wspólną akcję. Pracownicy Szkoły, Centrum Kultury, Ośrodka Pomocy Społecznej i Urzędu Miasta przekazali do OPS art. spożywcze, słodycze, środki czystości, ręczniki, pościel, koce i małe agd. Paczki przygotowane przez pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej trafiły do trzech  rodzin z terenu miasta Jedlina-Zdrój. Mamy nadzieję, że choć w małym stopniu przyczyniliśmy się do odrobiny radości w tym przedświątecznym czasie.

Red. i fot. OPS Jedlina-Zdrój