Dzień Pracownika Socjalnego w Jedlinie-Zdroju

W dniu 21 listopada br. pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Jedlinie-Zdroju obchodzili swoje święto  - Dzień Pracownika Socjalnego. Wyrazy podziękowań za codzienną pracę i trud niesienia pomocy, osobom znajdującym się  w niełatwych sytuacjach życiowychzłożył Burmistrz Miasta Leszek Orpel.  Kierownik Pani Joanna Fornalska i wszyscy pracownicy otrzymali listy gratulacyjne i kwiaty. Burmistrz wraz z Przewodniczącą Rady Miasta Marią Drapich oraz Sekretarz Miasta Iwoną Kupiec-Darmetko złożyli wszystkim Pracownikom życzenia zdrowia, wytrwałości i sukcesów zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym. Goście zostali zaproszeni przez Kierownika OPS na słodki poczęstunek, w który zaangażowały się pracownice jednostki.Podczas spotkania rozmawiano na bieżące tematy, a także omawiano najbliższe planowane przedsięwzięcia. Wszystkim Pracownikom Ośrodka Pomocy Społecznej jeszcze raz składamy serdeczne życzenia.

Red i fot. UM Jedlina-Zdrój