Świąteczna paczka

Po raz drugi w tym przedświątecznym okresie udało się zorganizować świąteczne paczki dla najbardziej potrzebujących rodzin z terenu naszego miasta.  Dzięki ofiarności wielu osób do OPS przekazano słodycze, owoce, środki spożywcze, środki czystości, ręczniki, kosmetyki. Paczki przygotowane przez pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej trafiły do pięciu  najbardziej potrzebujących rodzin z terenu miasta Jedlina-Zdrój. W tym roku dodatkowo Pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej wykonali samodzielnie świąteczne stroiki, które wraz z życzeniami zostały wręczone dziesięciu osobom. Dodatkowo do każdego stroiku dołączony został drobny prezent świąteczny.

Red. i fot. OPS Jedlina-Zdrój